Schronisko dla zwierząt w Dąbrówce

Prowadzone przez OTOZ Animals – przekaż swój 1% dla zwierząt w schroniskach.

Jeżeli marzysz o adopcji zwierzaka, lecz nie masz możliwości tego zrobić, możesz zostać wirtualnym opiekunem jednego z naszych podopiecznych.

Na naszej stronie internetowej, możesz wybrać psiaka, którego chcesz wesprzeć. Gdy zaadoptujesz wirtualnie dane zwierzę przy jego zdjęciu pojawi się Twoje imię, nazwisko, lub nick. Będziesz mieć możliwość umieszczenia na swojej stronie internetowej, czy też blogu, zdjęć Twojego podopiecznego.

Oczywiście w miarę swoich możliwości możesz również odwiedzić swojego podopiecznego, na pewno chętnie Cię pozna!

Wirtualnym opiekunem może zostać osoba prywatna, organizacja, szkoła, klasa czy też firma. Dla firm może to być dodatkowa forma reklamy – mogą umieścić obok zdjęcia zwierzaka swoje logo, czy też odnośnik do strony internetowej.

Wystarczy, że napiszesz do nas maila, w którym zamieścisz: swoje imię i nazwisko/nick/nazwę firmy oraz imię naszego podopiecznego, a następnie wykonasz jednorazowo lub ustawisz stały przelew. 

Nie. Wpłacając na nasze konto kwotę 50 zł zostajesz wirtualnym opiekunem wybranego zwierzaka na 1 miesiąc. Dokonując takiej samej wpłaty w kolejnym miesiącu przedłużasz swój status wirtualnego opiekuna.

Jeżeli chcesz zrezygnować, wystarczy napisać do nas maila z informacją, że rezygnujesz z wirtualnej adopcji oraz nie wpłacać kolejnej kwoty.

Jednym słowem zrezygnować z wirtualnej adopcji możesz w każdej chwili, nie podając przyczyn. Oczywiście schronisko nie zwraca wpłaconych wcześniej pieniędzy.

Jeśli natomoast chcesz pomóc w znalezieniu najlepszego domu dla Twojego wirtualnego podopiecznego to jak najbardziej możesz. Jak to zrobić – kontaktuj się z nami.

Adopcja wirtualna oznacza darowiznę na rzecz schroniska OTOZ Animals w Dąbrówce. Pieniądze z wpłat będą przeznaczone na ogólne potrzeby w schronisku związane z utrzymaniem psów, takie jak karma, leki, nowe boksy, budy, obroże i smycze, miski itp.

Niestety w związku z przepełnieniem w schronisku nie możemy przeznaczać pieniędzy na konkretne zwierzęta i traktować ich indywidualnie, jest to również działanie sprzeczne z prawem.

Oczywiście, że tak. Nawet trzeba. 🙂 Zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniu, by móc wyprowadzać nasze psiaki na spacery.

Tak. Schronisko zastrzega sobie prawo do oddania wirtualnie adoptowanego zwierzaka do prawdziwej adopcji. W takim przypadku adopcja wirtualna traci ważność, wizytówka zwierzęcia zostaje przeniesiona do działu: „Znalazły dom” a nick wirtualnego opiekuna usunięty.

Schronisko nie zwraca pieniędzy wpłaconych na rzecz wirtualnej adopcji. 

Jeśli wirtualnie adoptowany zwierzak zostanie zaadoptowany możesz zrezygnować z takiej formy wsparcia schroniska lub wybrać innego psiaka bądź kociaka – do czego zachęcamy 🙂