Schronisko dla zwierząt w Dąbrówce

Prowadzone przez OTOZ Animals – przekaż swój 1% dla zwierząt w schroniskach.

Psy

Bingo

Bingo- szuka odpowiedzialnej rodziny. 🏡
Bingo zdecydowanie nie miał łatwego życia. Wszystko zaczęło się kilka lat temu, kiedy poprzedni właściciel zamknął go, w małym kojcu, na środku pięknego ogrodu. Czy według niego nie zasługiwał na miłość?
Nasi inspektorzy OTOZ Animals odebrali go interwencyjnie w 2020 roku i tak trafił do naszego schroniska w Dąbrówce. Psiak był cały zakołtuniony i w dredach. Od razu zajęliśmy się pielęgnacją jego sierści i próbą socjalizacji. Bingo był wpatrzony w swoją opiekunkę, która poświęcając swój czas zdobyła jego zaufanie. Stał się naprawdę kontaktowym psiakiem, z dużym zapasem energii.
Wtedy zjawiła się rodzina, której nasz włochacz skradł serca. I tu powinna być kropka i koniec historii, niestety…wrócił z adopcji…
Okazało się, chłopak ma problemy z zaufaniem i pomimo braku, choćby jednego pogryzienia z jego strony, próbował dominować i ustalać swoje zasady.
Ciężko mu się dziwić biorąc pod uwagę jego dotychczasowe wspomnienia…
Obecnie Bingo dzieli kojec z Aniką. Nie ma między nimi spięć, a gdy zostają wypuszczone na wybieg, ich zabawy nie mają końca. Udało się nawet zauważyć, że to Anika ustala zasady, a Bingo nie sprzeciwia się im.
To jeszcze młody, około 4 letni psiak. Wciąż ma szansę nauczyć się bycia wspaniałym i grzecznym psem, w końcu całe życie przed nim…
Szukamy dla niego odpowiedzialnego opiekuna, który w pełni świadomie ofiaruje mu najlepszy dom i będzie w stanie poświęcić czas na pracę nad jego charakterem.
Bingo przeszedł zabieg kastracji, posiada komplet szczepień, chipa i został odrobaczony.
Bingo przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt OTOZ Animals w Dąbrówce k. Wejherowa.
W sprawie adopcji prosimy o kontakt pod numerem telefonu : 607 540 557 lub mail dabrowka@otoz.pl
————————————————
POMÓŻ NAM POMAGAĆ
Jeśli nie możesz adoptować psa, kota – adoptuj wirtualnie , przekaż 1% podatku ( Krajowy Rejestr Sądowy : KRS 0000069730 ), zostań wolontariuszem lub prześlij darowiznę pieniężną na konto schroniska : OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce
Dąbrówka Młyn 30 , 84-242 Luzino
PKO BP: 74 1020 1853 0000 9602 0068 7616
Psiaki i kociaki będą Ci wdzięczne…