OTOZ Animals Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce / koło Wejherowa Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino

Interwencje

Dramat poranionej suni z gnijącą raną zakończył wigilijny cud.

Nadzieja cierpiała z dala od ludzi, których tak bardzo kochała. Jej katami okazali się jej opiekunowie. Paskudna rana miesiącami gniła na szyi biednej suni, która nie miała już sił prosić o pomoc. Smród z psującej się rany zaczął już przeszkadzać właścicielom dlatego zamknęli ją w garażu pełnym gwoździ i innych niepotrzebnych gratów.

Wybawienie przyszło 24 grudnia 2019 roku, kiedy inspektorzy OTOZ Animals odkryli cierpienie biednego psiaka. Jej męka została przerwana i Nadzieja natychmiast trafiła do przychodni weterynaryjnej.

Sunia pod skrzydłami schroniska OTOZ Animals w Dąbrówce została otoczona opieką oraz miłością. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu pracowników schroniska i wsparciu finansowemu dobrych ludzi Nadzieja wracała powoli do zdrowia. Suczka była niezwykle wdzięczna i bardzo cierpliwa.

20 stycznia 2020 roku Nadzieja otrzymała szansę na nowe i szczęśliwe życie. Nowi opiekunowie otoczyli psiaka miością, zapewnili jej spokój i cudowne warunki.

Nadzieja to kolejne uratowane życie, które otrzymało szansę aby rozpocząć wszystko od nowa. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy pomogli nam w walce o lepsze jutro dla Nadziei!

preloader