OTOZ Animals Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce / koło Wejherowa Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino

Adopcja wirtualna

Jeżeli marzysz o adopcji zwierzaka, lecz nie masz możliwości tego zrobić, możesz zostać wirtualnym opiekunem jednego z naszych podopiecznych.

Na naszej stronie internetowej, możesz wybrać psiaka, którego chcesz wesprzeć. Gdy zaadoptujesz wirtualnie dane zwierzę przy jego zdjęciu pojawi się Twoje imię, nazwisko, lub nick. Będziesz mieć możliwość umieszczenia na swojej stronie internetowej, czy też blogu, zdjęć Twojego podopiecznego.

Oczywiście w miarę swoich możliwości możesz również odwiedzić swojego podopiecznego, na pewno chętnie Cię pozna!

Wirtualnym opiekunem może zostać osoba prywatna, organizacja, szkoła, klasa czy też firma. Dla firm może to być dodatkowa forma reklamy – mogą umieścić obok zdjęcia zwierzaka swoje logo, czy też odnośnik do strony internetowej.

Wystarczy wysłąć do nas maila na adres dabrowka@otoz.pl w treści wpisując swoje imię, nazwisko czy też nick, który będzie wyświetlany przy zdjęciu „zaadoptowanego” zwierzaka na stronie schroniska. Należy również wpłacić co miesiąc darowiznę w postaci 50 zł na konto:

74 1020 1853 0000 9602 0068 7616 w tytule płatności wpisując „Wirtualna adopcja + imię zwierzęcia”.

Czasem może się zdarzyć, że w utrzymaniu jednego zwierzęcia partycypuje więcej osób.

Nie. Wpłacając na nasze konto kwotę 50 zł zostajesz wirtualnym opiekunem wybranego zwierzaka na 1 miesiąc. Dokonując takiej samej wpłaty w kolejnym miesiącu przedłużasz swój status wirtualnego opiekuna.

Jeżeli chcesz zrezygnować, wystarczy napisać do nas maila z informacją, że rezygnujesz z wirtualnej adopcji oraz nie wpłacać kolejnej kwoty.

Jednym słowem zrezygnować z wirtualnej adopcji możesz w każdej chwili, nie podając przyczyn. Oczywiście schronisko nie zwraca wpłaconych wcześniej pieniędzy.

Jeśli natomoast chcesz pomóc w znalezieniu najlepszego domu dla Twojego wirtualnego podopiecznego to jak najbardziej możesz. Jak to zrobić – kontaktuj się z nami.

Adopcja wirtualna oznacza darowiznę na rzecz schroniska OTOZ Animals w Dąbrówce. Pieniądze z wpłat będą przeznaczone na ogólne potrzeby w schronisku związane z utrzymaniem psów, takie jak karma, leki, nowe boksy, budy, obroże i smycze, miski itp.

W związku z przepełnieniem w schronisku nie możemy przeznaczać pieniędzy na konkretne zwierzęta i traktować ich indywidualnie, jest to również działanie sprzeczne z prawem.

Oczywiście, że tak. Nawet trzeba. Zachęcamy do odwiedzin wszystkich podopiecznych jak najczęściej. Psiaki czekają na spacery z wolontariuszami każdego dnia.

Tak. Schronisko zastrzega sobie prawo do oddania wirtualnie adoptowanego zwierzaka do prawdziwej adopcji. W takim przypadku adopcja wirtualna traci ważność, wizytówka zwierzęcia zostaje przeniesiona do działu: „Znalazły dom” a nick wirtualnego opiekuna usunięty.

Schronisko w ciągu tygodnia od daty adopcji zobowiązuje się do poinformowania o fakcie wirtualnego opiekuna. Schronisko nie zwraca pieniędzy wpłaconych na rzecz wirtualnej adopcji.

W przypadku wpłaty na zwierzaka, który w ciągu miesiąca, za który była wpłata, znajdzie nowy dom, schronisko może zaproponować w ramach tej wpłaty innego zwierzaka do adopcji wirtualnej, ale wpłaty nie zwraca.

preloader