OTOZ Animals Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce / koło Wejherowa Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino
Blog
lt. 17

17 luty Dzień Kota

„Każdy kot to czarodziej, w którego głowie dzieje się więcej niż możemy sobie wyobrazić”

Nasze mruczące serduszka obchodzą dziś swoje święto. Z tej okazji życzymy im samych cieplutkich domków w których panuje miłość i dobro.
Pod naszymi skrzydłami obecnie przebywają 32 kocie serduszka, każde z nich ma to samo marzenie. Położyć się na kolanach nowego przyjaciela i zasnąć z pewnością, że nie jest to tylko piękny sen.

Szukamy domów dla naszych kocich podopiecznych. W tym szczególnym dniu pragniemy przedstawić Wam sylwetki wszystkich gotowych do adopcji kociaków. Przez cały dzień będziemy udostępniać ich zdjęcia i zachęcać do adopcji.
Mamy nadzieję, że czyjeś serduszko zabije mocniej a nasz koci przyjaciel otrzyma szansę na dom, o którym marzy od dawna.

Niech dzień kota w schronisku w Dąbrówce trwa do końca lutego !!!
Każdy, kto chciałby z tej okazji zrobić naszym milusińskim prezent, może podarować im :

✅ pellet drewniany do kuwet
✅dobrej jakości karmę suchą i mokrą
✅specjalne smakołyki
✅legowiska

Z całego serca dziękujemy za każdą pomoc i serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego schroniska. Nasze kociaki można odwiedzać codziennie w godzinach 10.30 – 15.00 ( w tych godzinach macie okazję porozmawiać z naszą kocią mamą, która zna każde kocie dziecko jak własne ) Schronisko natomiast czynne jest do godziny 17:00

Przypominamy, że naszych kocich podopiecznych można również spotkać w siedzibie Stowarzyszenie Świat Zwierząt Dla Zwierząt w Wejherowie.
Kociaki przebywające pod opieką stowarzyszenia mieszkają tam na zasadzie domu tymczasowego i niecierpliwie czekają na nowe domy stałe.

„Koty prowokują człowieka do nieustannych wyznań miłości .” – Christopher Sandt

preloader