WYBIEGAJ DOM DLA PSA II edycja już 6 maja – ZAPRASZAMY !!!

bieg-1

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w drugim już przełajowym biegu psiaków z Dąbrówki „WYBIEGAJ DOM DLA PSA”
Bieg odbędzie się 6 maja 2018 roku na terenie przylegającym do schroniska OTOZ Animals w Dąbrówce koło Wejherowa.
Ilość uczestników jest ograniczona do 50 osób. Zgłoszenia prosimy wysyłać mailowo na adres krzymod@wp.pl
O uczestnictwie decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń ( do końca kwietnia lub zapełnienia listy )
Do pokonania będzie wspaniała widokowo trasa długości 4,62 km. Zbiórka o godzinie 11.00. Przed biegiem proponujemy krótki spacer z psem, gdyż „przystanki natury fizjologicznej” podczas biegu nie będą odliczane od uzyskanego czasu. Po biegu zapraszamy wszystkich chętnych na integracyjne ognisko przy schronisku (prowiant we własnym zakresie), a my zapewniamy słodki poczęstunek i napoje.
Uczestnik biegu musi mieć ukończone 16 lat, przy czym osoby w wieku do 18 lat muszą dostarczyć, przed rozpoczęciem biegu, pisemną zgodę rodziców lub prawnego opiekuna. Zapewniamy opiekę medyczną podczas wydarzenia.
Przewidywane są dwie kategorie open (mężczyzn i kobiet ).
Nagrody w postaci pucharków ufundowanych przez organizatora biegu, Pana Krzysztofa Modzelewskiego, otrzymają osoby, które zajmą w swojej kategorii trzy pierwsze miejsca.
Każdy zawodnik na mecie otrzyma medal ufundowany przez Panią Panią Monikę Gruźlewską (Gobeliny.net.pl). Filmowaniem wydarzenia zajmie się firma Vision Gold Studio Horus.
Należy zabrać ze sobą mnóstwo pozytywnej energii, dobry humor oraz wygodne obuwie i strój sportowy – chyba, że do naszych sponsorów dołączy kolejny i ufunduje koszulki dla uczestników 🙂
Pragniemy zwrócić państwa uwagę, że głównym celem biegu jest zaspokojenie jednej podstawowych potrzeb psiaków ze schroniska, którą, bez wątpienia jest potrzeba ruchu i socjalizacja z człowiekiem. Nie chodzi zatem o wybitne sportowe osiągnięcia, ale o miłą atmosferę i dobrą zabawę. Zróbmy coś pożytecznego dla siebie i psiaków z Dąbrówki.
Dobrowolny datek, przeznaczony na pomoc zwierzętom ze schroniska w Dąbrówce można wpłacać na konto : OTOZ Animals, Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce k. Wejherowa, Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino, PKO BP: 74 1020 1853 0000 9602 0068 7616. W tytule wpłaty prosimy wpisać „WYBIEGAJ DOM DLA PSA”

Wszelkie pytania w zakresie organizacji biegu prosimy kierować do organizatora, na adres email krzymod@wp.pl
Bądźcie czujni, szczegółowy harmonogram imprezy opublikujemy wkrótce.
Organizatorzy : OTOZ Animals w Dąbrówce koło Wejherowa oraz Krzy Mod.

Posted in Uncategorized.