Szanta

Zaczarowany świat Szanty pełen jest radości, choć jej życie nie było usłane różami.

Obok Szanty nie da się przejść obojętnie. Czasem zaczepi wzrokiem, czasem wyciągnie łapkę aby choć na chwilkę poczuć dotyk ludzkiej dłoni.

Szanta jest psem uratowanym przez inspektorów OTOZ Animals podczas jednej z wielu interwencji. Do schroniska trafiła bardzo wychudzona i zaniedbana. Choć w jej żyłach płynie krew „Hasiorka”, to daleko jej było do wystawowych wybiegów. Zamykana w ciemnym pomieszczeniu bez kontaktu ze światem, bez spacerów, miłości i zrozumienia – toczyła walkę o każdy kolejny dzień.
Dziś jest perłą wśród schroniskowych piękności. Jest wiecznie „uśmiechniętym” psem, takim którego nie da się nie lubić. Szanta zmienia szarą schroniskową rzeczywistość w coś niezwykle pozytywnego. Bo przecież trzeba czerpać z życia całymi garściami …. No racja, w tym przypadku łapkami, ogonkiem, zimnym noskiem i oczywiście całym sercem. Jaka jest nasza podopieczna ? Trudno to opisać w kilku zdaniach, dlatego serdecznie zapraszamy na wspólny spacer z sunią. Przyjedź, zabierz na spacer pełen przygód i sam napisz jej dalszy scenariusz na życie.

Szanta jest już prawie gotowa do adopcji. Została zaszczepiona, zaczipowana i czeka już tylko na zabieg sterylizacji.
Kontakt w sprawie adopcji suni :

OTOZ „Animals”

Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt
w Dąbrówce / koło Wejherowa
Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino
tel. biuro adopcyjne: 607-540-557
pon-niedz.. 10.30 – 18.00
adres e-mail: dabrowka@otoz.pl

konto schronisko 74102018530000960200687616

Posted in Znalazły dom.