Sylwester

Sylwester jet ok półtorarocznym psiakiem. Na początku gdy trafił do schroniska był bardzo przestraszony. Jednak trochę pracy i czasu sprawiło, że otworzył się, chociaż nadal potrzebuje chwili aby zaufać nowej osobie . Prawdopodobnie miał w przodkach przedstawiciela rasy syberian husky, bo charakter ma typowy dla przedstawiciela tej rasy. Uwielbia biegać i aportować a gdy widzi rzeczkę lub chociażby kałuże nic go nie powstrzyma przed wykąpaniem się 🙂

oczywiście potem mokry biegnie przytulić się do osoby z którą jest na spacerze 🙂 Dogaduje się ze wszystkimi psami i suczkami, lubi koty . Nie przeskakuje ogrodzeń . Powinien trafić do doświadczonego domu.

Sylwester przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce k. Wejherowa. Posiada książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami przeciwko wściekliźnie i chorobom zakaźnym. Jest odrobaczony oraz odpchlony. Przed adopcją zostanie wykastrowany. W schronisku pobierana jest opłata adopcyjna.

Kontakt w sprawie adopcji 887 855 779

———————————

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Jeśli nie możesz adoptować psa, kota – adoptuj wirtualnie, przekaż 1% podatku (Krajowy Rejestr Sądowy: KRS 0000069730 w celu szczegółowym „Schronisko w Dąbrówce k. Wejherowa”), zostań wolontariuszem lub prześlij darowiznę pieniężną na konto schroniska:

OTOZ ANIMALS Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce

Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino

PKO BP: 74 1020 1853 0000 9602 0068 7616

Posted in Znalazły dom.