Soda

Soda to cudowna, łagodna sunia, która powoli traci nadziei na lepsze jutro. Pomóżcie nam znaleźć dla niej dom.

Kiedy trafiła do schroniska w Dąbrówce była wrakiem psa. Sunia uległa wypadkowi komunikacyjnemu w wyniku którego doszło do zerwania więzadła głowy kości udowej w stawie biodrowym, oraz do zwichnięcia całkowitego stawu biodrowego. Mimo to chudziutka Soda miała wielką wolę życia.
Sunia została poddana skomplikowanej operacji chirurgicznej. Wiele tygodni trwała rekonwalescencja i rehabilitacja naszej podopiecznej. UDAŁO SIĘ !!! Soda pięknie przybrała na wadze i stoi na własnych nóżkach.
Może nie będzie biegać w maratonach, ani radośnie pokonywać długich spacerowych tras ale cieszy się z każdego spaceru w obecności człowieka.
Szukamy najwspanialszego domu dla naszej podopiecznej. Najlepiej domu z ogrodem, schody w bloku mogą być da niej zbyt dużym wyzwaniem. Soda musi być psem domowym !!! Cierpi na reumatyzm. Zimne noce na dworze bardzo szkodzą suni. Należy dodać, że jest bardzo przyjazna i ufna, nie ma w niej cienia agresji i z pewnością będzie wiernym przyjacielem rodziny jeszcze przez długie lata.
Nasza dzielna Soda została już wysterylizowana, zaczipowana oraz zaszczepiona – Serdecznie zapraszamy na wspólny zapoznawczy spacer w schronisku.

Bardzo prosimy o udostępnianie !!!!
Kontakt w sprawie adopcji:

OTOZ Animals
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt
w Dąbrówce / koło Wejherowa
Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino
tel. biuro adopcyjne: 607-540-557
pon-niedz.. 10.30 – 18.00
adres e-mail: dabrowka@otoz.pl
www.schroniskodabrowka.pl

Posted in Psy do adopcji.