Schroniskowy szpitalik

Zwracamy się z ogromna prośbą o pomoc w kupnie kontenera socjalnego, który służył będzie jako szpitalik dla psów poszkodowanych w wypadkach i potrzebujących pomocy. Na chwilę obecną jest to priorytet w morzu potrzeb. Zbliża się zima a dotychczasowy szpital pęka w szwach. W schronisku brakuje miejsc zadaszonych i ocieplonych.
Jesteśmy schroniskiem utrzymującym się tylko z darowizn i jednego procenta, nie jesteśmy dotowani przez gminę lub miasto. Przebywa u nas ok. 270 psów i 40 kotów, które leczymy, karmimy, zapewniamy schronienie i aktywnie poszukujemy im nowych domów.
Koszt dużego kontenera socjalnego wraz z przystosowaniem to kilkanaście tysięcy, aktualnie mamy 2 500 zadeklarowaną sumę , nie jesteśmy w stanie uzbierać tego z drobnych kwot wrzucanych do puszek naszych wolontariuszy, dlatego przede wszystkim zwracamy się do dużych firm, które znane są z pomocy lub dumne będą, że w zamian za pomoc, logo ich firmy jako sponsora, usytuowane będzie w widocznym miejscu na schronisku lub umieszczone zostanie na stronie internetowej, którą odwiedza tysiące miłośników zwierząt.
Każda kwota jaką przekażecie Państwo dla schroniska w Dąbrówce będzie większym lub mniejszym ale bardzo potrzebnym wkładem na pomoc czworonogom, które najbardziej zostały skrzywdzone przez los i często człowieka.
Przekazaną darowizną oficjalnie się pochwalimy i rozliczymy na co została spożytkowana. Oczywiście głównym celem jest stworzenie szpitaliku, nie mniej jednak przyjmiemy też inną pomoc oprócz finansowej. Docenimy każde, wsparcie, które pomoże nam osiągnąć zamierzony cel.
Wpłaty prosimy kierować na konto PKO BP: 74 1020 1853 0000 9602 0068 7616 z dopiskiem-szpitalik. Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy pod nr tel 607 540 557. Serdecznie dziękujemy.

W dniu przejęcia przez OTOZ Animals           Schronisko OTOZ Animals- Dąbrówka dzisiaj

schron schron1

Posted in Uncategorized.