Salewa

Salewa straciła dom i rodzinę, traciła wszystko co tak bardzo kochała.

Po śmierci ukochanego opiekuna sunia zamieszkała w schronisku OTOZ Animals w Dąbrówce. Salewa z pewnością tęskni za swoim przyjacielem i za dawnym życiem. Sunia jest radosna i pełna energii . Mamy ogromną nadzieję, że uda nam się odmienić jej życie na lepsze. Bardzo prosimy o pomoc w poszukiwaniach odpowiedzialnego domu dla Salewy.

Sunia do schroniska trafiła wraz z psem o imieniu Dynafit. Psiaki były bardzo ze sobą zżyte, do tego stopnia że jedno nie pozwoliło dojść opiekunom do drugiego. Niestety Dynafit wymagał opieki weterynaryjnej i codziennej pielęgnacji rany po pękniętym guzie. Musieliśmy podjąć decyzję o rozłączeniu psów. Sunia natychmiast zaprzyjaźniła się z nowym kolegą z boksu. A Dynafit w spokoju odpoczywał po codziennych zabiegach oczyszczania rany. Dziś zarówno Salewa jak i Dynafit szukają nowych kochających domów.
Oba psiaki wiele przeszły dlatego każda decyzja o adopcji musi być dokładnie przemyślana i oparta spacerami zapoznawczymi z psiakami. Salewa i Dynafit nie są już młodymi psami ale z pewnością mogą się odwdzięczyć za nowe życie jeszcze przez wiele lat. Gorąco zachęcamy do poznania naszej wspaniałej pary ( razem lub osobno- każde z nich potrzebuje miłości i wsparcia)
Kontakt w sprawie adopcji:

OTOZ „Animals”
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt
w Dąbrówce / koło Wejherowa
Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino
tel. biuro adopcyjne: 607-540-557
pon-niedz.. 10.30 – 17.00
adres e-mail: dabrowka@otoz.pl
www.schroniskodabrowka.pl

Posted in Psy do adopcji.