Sabcia

Szukamy przyjaciela dla naszej podopiecznej Sabci.

Sunia jest dużym, miłym psem. Nie do końca zdaje sobie sprawę z siły jaką posiada. Wciąż chciałaby się bawić i biec przed siebie. Sabcia bardzo lubi być w centrum uwagi. Szuka kontaktu z człowiekiem i cieszy się z odzyskanej wolności. Potrafi przeskakiwać wysokie ogrodzenia – nie powinna więc pozostawać bez nadzoru na posesji.
Sunia została odebrana przez inspektorów OTOZ Animals podczas interwencji. Mieszkała sama z dala od ludzi w małym, brudnym kojcu. Ktoś z sąsiadów regularnie dokarmiał osamotnioną Sabcię. Maleńki kojec gdzieś na niezamieszkanej działce, pełen odchodów i pustych puszek oraz śmieci – to była codzienność naszej Sabci. Dziś już bezpieczna w schronisku cieszy się z każdego spaceru i z niecierpliwością czeka na kolejny. Jeszcze musi nauczyć się chodzić na smyczy bez szarpania, nie ma co się dziwić – to zapewne pierwsze spacery w jej życiu.
Sunia czeka jeszcze na zabieg sterylizacji, ale już dziś zapraszamy na wspólny spacer z naszą podopieczną. Może właśnie w Twoim sercu zamieszka na zawsze ?
Kontakt w sprawie adopcji :
OTOZ „Animals”
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt
w Dąbrówce / koło Wejherowa
Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino
tel. biuro adopcyjne: 607-540-557
pon-niedz.. 10.30 – 18.00
adres e-mail: dabrowka@otoz.pl
www.schroniskodabrowka.pl

Posted in Znalazły dom.