Reks

Reks jest ładnym, starszym, około 10 letnim rudym psiakiem z białym krawacikiem. Psiak nigdy by się nie znalazł w schronisku, ale niestety jego poprzedni właściciel ciężko zachorował i nie był w stanie dłużej się nim opiekować. Bardzo tęsknił ale niestety do poprzedniego właściciela nie mógł już wrócić
Reks bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie i widać, że spacery sprawiają mu radość. Jest ułożonym i bardzo grzecznym dziaduszkiem. Reks długo przeżywał sytuację w jakiej się znalazł i nie potrafił dostosować się do życia w schronisku, ponieważ jest typowym psiakiem domowym. Szuka kontaktu z człowiekiem, pragnie być głaskany i drapany za uszkiem.
Reks w schronisku jest już dwa, długie lata  Dla niego to wieczność  Przyzwyczaił się już do schroniskowej rzeczywistości i pewnie stracił nadzieję na nowy domek  Dziadziusiowi brakuje ząbków Coraz trudniej radzi sobie z jedzeniem
Bardzo nam zależy aby jak najszybciej znalazł nowy dom. Reks niestety nie toleruje samców, więc powinien trafić do domku, w którym będzie jedynakiem albo z suczką.
Reks przebywa w Schronisku OTOZ ANIMALS w Dąbrówce k. Wejherowa. Posiada książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami przeciwko wściekliźnie i chorobom zakaźnym. Jest odrobaczony oraz odpchlony.
Kontakt w sprawie adopcji pod numerem telefonu 607 540 557 lub dabrowka@otoz.pl

———————————
POMÓŻ NAM POMAGAĆ
Jeśli nie możesz adoptować psa, kota – adoptuj wirtualnie, przekaż 1% podatku (Krajowy Rejestr Sądowy: KRS 0000069730 w celu szczegółowym „Schronisko w Dąbrówce k. Wejherowa”), zostań wolontariuszem lub prześlij darowiznę pieniężną na konto schroniska:
OTOZ ANIMALS Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce
Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino
PKO BP: 74 1020 1853 0000 9602 0068 7616

Psiaki i kociaki będą Ci wdzięczne…

Posted in Znalazły dom.