OTOZ Animals Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce / koło Wejherowa Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino

1 procent

Twój jeden procent ratuje życie zwierząt! OTOZ Animals prowadzi 10 schronisk dla bezdomnych zwierząt.

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ Animals zostało założone 3 października 2001 roku i jest stowarzyszeniem działającym na podstawie Ustawy prawo o stowarzyszeniach z dnia 7 kwietnia 1989 r. (Dz. Ustaw Nr 20 poz. 104 ze zm.).
OTOZ Animals uzyskało status organizacji pożytku publicznego. Krajowy Rejestr Sądowy nr 0000069730. Dzięki temu wszyscy, którzy chcą podarować naszym podopiecznym 1% swojego podatku, mogą nas wspierać.

Nasz cel to pomoc pokrzywdzonym i dręczonym zwierzętom, które cierpią w ciszy obok nas. Nie pozwólmy, by nigdy nie zaznały lepszego życia i miłości! Pozyskiwane dzięki Państwa życzliwości środki służą przede wszystkim modernizacji i utrzymaniu schronisk OTOZ Animals oraz ratowaniu życia skrzywdzonych zwierząt.

Działania OTOZ Animals:
⦁ prowadzimy 10 schronisk dla bezdomnych zwierząt w tym przytulisko dla zwierząt gospodarskich „Rogate Ranczo” oraz 30 inspektoratów
⦁ przeprowadzamy interwencje i ratujemy zwierzęta od niewyobrażalnego cierpienia, między innymi ratując psiaki uwięzione na łańcuchach
⦁ kupujemy nowe, ocieplane budy, leki i szczepionki ratujące zdrowie i życie
⦁ finansujemy zabiegi i operacje dla psiaków i kotów
⦁ przeprowadzamy edukację humanitarną
⦁ stale dążymy do poprawy, jakości życia bezdomnych zwierząt, które trafiają pod naszą opiekę.

W 2018 roku fundacja OTOZ Animals uratowała i oddała do adopcji 5432 psy oraz 2785 kotów.

Śnieżka i jej szczeniak jest jednym z uratowanych zwierząt przez inspektorów z Dąbrówki! Poznaj jej historię:
Poraniona od łańcucha Śnieżka i jej szczeniak proszą o pomoc! Sunia nigdy nie zaznała miłości ani ciepła ze strony człowieka. Cierpiąca, z otwarta raną na szyi chowała się dziurawej budzie czekając na pomoc.
Obok głodzonej i wystraszonej suni zobaczyliśmy białego szczeniaczka uwięzionego na grubym łańcuchu. Obydwoje skazani przez właściciela na taki sam los!
Śnieżka razem ze szczeniaczkiem w asyście policji została zabrana przez naszych inspektorów i przewieziona do lekarza weterynarii. Obydwoje teraz są już bezpieczni w naszym schronisku.
Śnieżka dzielnie znosi zabiegi pielęgnacyjne. Rany goją się prawidłowo. Razem ze szczeniaczkiem odzyskują siły i zaufanie do człowieka.

Prosimy serdecznie o przekazanie 1% podatku dla schroniska w Dąbrówce KRS 0000069730 w celu szczegółowym „Schronisko w Dąbrówce k. Wejherowa”

preloader