Pelo

s1 s2 s3 s4

 

Pelo bardzo tęskni za człowiekiem.
Samotny, trochę wystraszony pobytem w schronisku psiak czeka na miłość swojego życia. Nie wiemy dlaczego znalazł się na ulicy sam, dlaczego nikt go nie szukał podczas trwającej w schronisku 15 dni kwarantanny. Wiemy, że Pelo rozpaczliwie potrzebuje spokojnego domu i człowieka o wielkim sercu i ciepłych dłoniach, które pogłaszczą i podrapią za uszkiem w trudnych chwilach. Nasz mały przyjaciel nie potrzebuje długich spacerów i szalonych przygód. Jego największym marzeniem jest kawałek wygodnego miejsca u boku ukochanej osoby. Bardzo prosimy o pomoc w szukaniu domu dla Pelo – twoje udostępnienie to szansa na lepsze życie dla psiego seniora.
Pelo został znaleziony 29 stycznia 2018 roku na terenie gminy Choczewo, być może jest psiakiem jakiejś starszej osoby, która nie posługuje się Internetem. Czy ktoś rozpoznaje małego przyjaciela ? Być może to pies Twoich sąsiadów, albo znajomych ? Skontaktuj się z biurem adopcyjnym schroniska w godzinach urzędowania biura.

OTOZ „Animals”
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt
w Dąbrówce / koło Wejherowa
Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino
tel. biuro adopcyjne: 607-540-557
codziennie od 10.30 – 17.00
adres e-mail: dabrowka@otoz.pl
www.schroniskodabrowka.pl
www.facebook.com/PsijacieleDabrowkowejGromadki/

 

POMÓŻ NAM POMAGAĆ
Przekaż 1% podatku (Krajowy Rejestr Sądowy: KRS 0000069730 w celu szczegółowym Schronisko w Dąbrówce k. Wejherowa, zostań wolontariuszem.
Psiaki i kociaki będą Ci wdzięczne.

Posted in Psy do adopcji.