Olcia

Zupełnie nie pamiętam jak to się stało, że znalazłam się w schronisku. Może zrobiłam coś źle ? Może kochałam za bardzo ? Albo naniosłam za dużo błota do mieszkania … Nie wiem. A może zgubiłam się podczas spaceru a mój właściciel nie wie gdzie mnie szukać ?
Całe życie kochałam ludzi i nadal kocham. Na spacerach nie odstępuję człowieka na krok i tylko czekam na okazję aby się przytulić i nadstawić główkę do głaskania. Spójrz w moje oczy i postaraj się zrozumieć jak bardzo potrzebuję domu i przyjaciela. Jeśli szukasz towarzysza na wiele lat – proszę nie zapomnij o mnie !!! W schronisku otrzymałam imię Olcia. Znajdziesz mnie na pewno – tylko nie pozwól mi spędzić zimy za kratami.
Bardzo proszę, jeśli nie możesz podarować mi swojego serca – UDOSTĘPNIJ MÓJ ALBUM – daj mi szansę na lepsze jutro.

Olcia do schroniska OTOZ Animals w Dąbrówce koło Wejherowa trafiła 7 grudnia 2018 roku. Sunia została znaleziona w miejscowości Opalino w gminie Gniewino. Podczas 15 dniowej kwarantanny, nikt nie odebrał Olci ze schroniska. Sunia została zaszczepiona, zaczipowana i czeka na zabieg sterylizacji. Serdecznie zapraszamy do schroniska na wspólny spacer z Olcią . Mamy nadzieję, że skradnie Twoje serce tak, jak skradła nasze.

Kontakt w sprawie adopcji:

OTOZ „Animals”
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt
w Dąbrówce / koło Wejherowa
Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino
tel. biuro adopcyjne: 607-540-557
pon-niedz.. 10.30 – 17.00
adres e-mail: dabrowka@otoz.pl
www.schroniskodabrowka.pl

Posted in Znalazły dom.