Odwiedź nasze schronisko!

OTOZ Animals prowadzi już 9 schronisk dla zwierząt w tym schronisko w Dąbrówce k. Wejherowa.

Jedno z naszych najważniejszych zadań to pomoc porzuconym, bezdomnym zwierzętom, które czekają na nowy kochający dom.

W ubiegłym roku udało się nam uratować i oddać do adopcji 563 psiaków i 65 kotów.

Środki z darowizn i z 1 procenta przekazujemy na zakup nowych bud, karmy, szczepionek i leków ratujących życie bezdomnych zwierząt, budowę dużych kojców dla psiaków oraz w ramach posiadanych środków modernizację schronisk. Zwierzęta w naszym schronisku często przechodzą prawdziwą metamorfozę. Trafiają do nas niejednokrotnie chore, głodne – w złym stanie fizycznym i psychicznym. Staramy się zmienić ich los i po okresie leczenia, szczepień ochronnych szukamy dla nich nowych domów.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu o naszych schroniskach: https://www.facebook.com/otoz.animals/videos/vb.329119636995/10153592594931996/?type=2&theater

Zobacz krótką prezentację – metamorfozy zwierząt w schroniskach prowadzonych przez OTOZ ANIMALS https://www.youtube.com/watch?v=I-bFPkwzFJo

Od początku działalności OTOZ Animals chcieliśmy zmienić los zwierząt w schroniskach poprawiając warunki techniczne schronisk oraz szukając dla psiaków i kotów nowych, dobrych domów.

Prosimy nie zapominajcie o schroniskach i pamiętajcie, ze właśnie w schronisku znajdziecie przyjaciela na całe życie.
Kto ma psa lub kota ze schroniska dobrze wie jak jego pupil potrafi być oddanym współtowarzyszem i Wielkim Przyjacielem – NIEPRAWDAŻ?!
Zachęcamy do adopcji bezdomnych zwierząt. Odwiedź najbliższe schronisko, popatrz im w oczy i wybierz jednego z nich!

Posted in Uncategorized.