NOWY ROK 2018

x12

Kochani przyjaciele, podsumowując miniony rok, pragniemy Wam wszystkim podziękować za pomoc w szukaniu domów dla naszych podopiecznych, za udostępnienie postów i zawsze miłe słowo w naszym kierunku. Kończąc ten rok możemy pochwalić się wspaniałymi statystykami. Przyjęliśmy pod swoje skrzydła 1142 zwierzęta, w tym 1138 zwierząt trafiło do nowych domów lub zostało odebrane przez właścicieli. Niestety każdego dnia trafiają do nas kolejne sierotki. Mamy ogromną nadzieję, że w przyszłym roku udam nam się wyadoptować jeszcze więcej bezdomnych psów i kotów. Zdajemy sobie sprawę z tego jak wielką siłą napędową jest facebook i ogłoszenia na nim udostępniane, dlatego apelujemy o aktywność również w kolejnym roku !!!

Byliśmy świadkami wspaniałych adopcji, jeszcze cudowniejszych powrotów do domu. Wzruszaliśmy się za każdym razem kiedy psiak trafiał z budy na ciepłą kanapę. Zrywaliśmy kolejne łańcuchy, ratowaliśmy zwierzęta w potrzebie ale przede wszystkim całym sercem byliśmy z naszymi seniorami w trudnych chwilach. Nie udało nam się odmienić każdego psiego życia ale wszystkich naszych podopiecznych bardzo dobrze zapamiętaliśmy i schowaliśmy głęboko w sercu.
Prosimy Was o małą przysługę …. Niech każdy kto przeczyta ten post – udostępni album psiaków, którym nie udało się znaleźć nowego domu !!! Być może ta symboliczna przysługa przyczyni się do tego, że kolejne psie serduszko zostanie zauważone i pokochane .

Dziękujemy, że byliście z nami przez cały 2017 rok i mamy nadzieję, że nie opuścicie nas w 2018 jak i w kolejnych latach.
Wszystkiego Najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku 2018 !!!!

https://www.facebook.com/media/set/…

OTOZ „Animals”
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt
w Dąbrówce / koło Wejherowa
Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino
tel. biuro adopcyjne: 607-540-557
codziennie od 10.30 – 17.00
adres e-mail: dabrowka@otoz.pl
www.schroniskodabrowka.pl
www.facebook.com/PsijacieleDabrowkowejGromadki/

Posted in Uncategorized.