Najrobi

Ktoś brutalnie odebrał jej radość szczenięcych lat.

Najrobi do schroniska OTOZ Animals w Dąbrówce koło Wejherowa trafiła 25 maja 2018 roku z Terenu gminy Puck. Według świadków sunia została wypuszczona z samochodu i pozostawiono ją na polu. Kiedy poznaliśmy Najrobi , była wrakiem pas. Wychudzona, wystraszona, ledwo trzymająca się na łapkach. Bała się ludzi i wyraźnie to okazywała. Jedyną obroną był atak. Po konsultacjach weterynaryjnych okazało się, że sunia ma stare złamania łapki oraz spore niedożywienie.
Najrobi przyzwyczaiła się żyć ze swoim kalectwem a samo złamanie nie utrudnia jej normalnego funkcjonowania.
Dziś, kiedy zyskaliśmy jej zaufanie, możemy odnaleźć w niej ogromną wole życia i radość. To piękne skrzywdzone kiedyś przez człowieka zwierzę małymi krokami odzyskuje wiarę w ludzi. Szukamy dla niej prawdziwego domu, takiego z sercem na dłoni. Sunia potrzebuje wsparcia, cierpliwości i czasu aby pokochać kolejne osoby w swoim życiu. Przed adopcją należy dobrze poznać naszą dzielną dziewczynkę i dać jej szansę na pokochanie nas z wzajemnością.
Najrobi ma około roku. Jej masa ciała znacznie wzrosła i kondycja bardzo się poprawiła. Sunia jest niezwykle ruchliwa i chętnie się bawi. Złamana nóżka nie przeszkadza jej w radosnych podskokach i biegach.
Koniecznie musisz poznać nasze psie serduszko gotowe na nowe życie.

Kontakt w sprawie adopcji:

OTOZ „Animals”
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt
w Dąbrówce / koło Wejherowa
Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino
tel. biuro adopcyjne: 607-540-557
pon-niedz.. 10.30 – 18.00
adres e-mail: dabrowka@otoz.pl
www.schroniskodabrowka.pl
www.facebook.com/PsijacieleDabrowkowejGromadki

Posted in Znalazły dom.