Nad morze czy w góry …?

Nad morze czy w góry …?

Wielu z Was wybiera się na upragniony urlop. Wszystko spakowane … odliczacie dni a nawet godziny do wyjazdu. Ale czy pamiętacie o swoich czworonożnych przyjaciołach?
W biurach podróży powstaje coraz więcej ofert, które proponują wypoczynek wraz z pupilem. Jeśli jednak nie możesz zabrać psa ze sobą, zastanów się jak zapewnić mu bezpieczeństwo i opiekę podczas twojej nieobecności. Może z pomocą przyjdzie rodzina, którą pies zna i której ufa ? Można również skorzystać z hoteli dla zwierząt, których powstaje coraz więcej. Zanim jednaj zdecydujesz się zostawić tam przyjaciela, upewnij się czy warunki, które proponują właściciele hoteli na pewno sprostają Twoim oczekiwaniom i potrzebom twojego przyjaciela.
Jeśli nie masz z kim wybrać się na wspólne wakacje, podczas których mógłbyś godzinami spacerować po pięknych szlakach… koniecznie przyjedź do schroniska OTOZ Animals w Dąbrówce koło Wejherowa. Tu znajdziesz przyjaciela na całe życie !!! Zapraszamy do zapoznania się z naszymi podopiecznymi na stronie facebookowej, jak również w placówce schroniska. W okolicy można odkryć wiele ciekawych szlaków, na które można zabrać bezdomnego psa i lepiej poznać jego charakter. Być może to właśnie na Ciebie czekał długie dni, miesiące a nawet lata.

Posted in Uncategorized.