Mert

s1 s2 s3 s4

Mert – kiedyś będzie lepiej … tak mówią. Kiedyś poznasz człowieka, który Cię pokocha … i zabierze do domu. Kiedyś … Tak wielu z nas słyszy te słowa codziennie, mają nam dodać otuchy i wzbudzić nadzieję. Tymczasem siedzimy w schronisku i z tą nadzieją wypatrujemy człowieka . Wiemy, jak trudno jest zaufać obcemu psu, znamy Wasze obawy. Nam też czasem niełatwo przełamać lęk i na nowo zbudować więzi. Jeśli dasz szansę psu ze schroniska, będzie Twoim najlepszym przyjacielem.
Mert został odebrany przez naszych inspektorów z domu w którym nie miał należytej opieki, w zasadzie nie był nikomu potrzebny. W schronisku nabiera pewności siebie i poznaje otaczający go świat. Cieszy się z każdego kontaktu z człowiekiem, jest bardzo energiczny i sprawia wrażenie jakby chciał nadrobić stracony czas.
Do 8 lutego 2017 roku psiak przebywa na kwarantannie, po tym czasie przygotowany będzie do adopcji. Już dziś pokochaj samotne serce Merta.

OTOZ „Animals”
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt
w Dąbrówce / koło Wejherowa
tel. biuro adopcyjne: 607-540-557
adres e-mail: dabrowka@otoz.pl
www.schroniskodabrowka.pl
——————————————————————————
POMÓŻ NAM POMAGAĆ
Jeśli nie możesz adoptować psa, kota, adoptuj wirtualnie, przekaż 1% podatku (Krajowy Rejestr Sądowy: KRS 0000069730 w celu szczegółowym Schronisko w Dąbrówce k. Wejherowa.
Zachęcamy do skorzystania z naszego programu do rozliczania PIT
http://www.eopp.pl/otoz6/PitProjekt2016Setup.exe
Zostań wolontariuszem, psiaki i kociaki będą Ci wdzięczne. ….

Posted in Znalazły dom.