Kostia i Kostek

Nie poddamy się !!!! Całym sercem będziemy walczyć o ich lepsze życie.

Nie ma na co czekać … Nękać Was będziemy zdjęciami schroniskowych pyszczaków Najwspanialszy duet na świecie poleca się do adopcji… – i ostrzegamy , nie poddamy się dopóki nie znajdziemy im nowego kochającego domu. Kostia i Kostek „Stare dobre małżeństwo” od kilku lat zamieszkują schroniskowy boks mając siebie jako wsparcie w najtrudniejszych chwilach. Długo zajęło nam dotarcie do ich serduszek. Wystraszone, chowające się w kąt – uciekały przed światem i ludźmi.
Teraz to psy wręcz idealne. Skradły do reszty nasze serca i rozkochały w sobie do szaleństwa. Wpatrzone w człowieka jak w obrazek wiernie kroczą łapa w łapę sprawdzając czy aby na pewno jest człowiek na końcu smyczy. Znają każdą schroniskową ścieżkę i cieszą się na codzienną przygodę zwaną potocznie spacerem. Nie da się przejść obojętnie obok ich boksu aby choć na chwilę nie pogłaskać radosnych mordek i powiedzieć im coś miłego. Idealnie byłoby aby te dwa urocze psiaki mogły spędzić resztę życia razem w Twoim towarzystwie.
Aby wkraść się w ich małe piękne serduszka należy je dobrze poznać i kilka razy wyruszyć z nimi na długi spacer. Sam zobaczysz jakie są wspaniałe i jak bardo pragną być blisko człowieka. Zupełnie jakby chciały nadrobić stracony czas – ten czas, kiedy nie ufały ludziom.
Nie poddamy się !!!! Prosimy o udostępnianie – gdzieś musi być ten wyjątkowy dom, który przygarnie nasze maleństwa w dwupaku. To co pomożecie ?
Kostia i Kostek bardzo proszą o wsparcie – razem możemy bardzo dużo – razem możemy odmienić ich świat !!!
Kontakt w sprawie adopcji :

OTOZ „Animals”
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt
w Dąbrówce / koło Wejherowa
tel. biuro adopcyjne: 607-540-557
pon-niedz. 10.30 – 18.00
adres e-mail: dabrowka@otoz.pl
www.schroniskodabrowka.pl
www.facebook.com/PsijacieleDabrowkowejGromadki/

Posted in Znalazły dom.