Kewin

Kewin jest starszym, ok. 11 letnim pieskiem. Ma piękną czarną sierść. Jego wcześniejsze życie owiane jest tajemnicą. Kewin trafił do nas 18 grudnia 2012 roku z Wejherowa. Podejrzewamy, że przyczyną jego bezdomności stał się proces utraty wzroku. Niestety mimo podjętego przez nas leczenia, proces ten dalej postępował.
Kewin jest spokojny i przyjazny. Bardzo lubi obecność człowieka. Uwielbia głaskanie, przytulanie i drapanie za uchem i pod mordką
Kewin czeka na adopcję już półtora roku ale ze względu na utratę wzroku ma na nią nikłą szansę
Bardzo nam żal tego psiaka, który z pewnością czuje się bardzo zagubiony w świecie, który nagle stał się czarną plamą.

Poszukujemy dla Kewina domu zdecydowanego przyjąć niewidomego psiaka. Pierwsze chwile niewidomego psa w nowych warunkach mogą być ciężkie. Musi on powoli rozpracować, co gdzie się znajduje, gdzie są przejścia, a gdzie są przeszkody. Po tym, zazwyczaj krótkim,o kresie przystosowawczym – można się zdziwić, jak rewelacyjnie pies sobie radzi.
Czy starość i kalectwo odbiorą Kewinowi szansę na nowy dom? Mamy ogromną nadzieję, że tak się nie stanie, że pojawi się w schronisku ktoś, kto zechce ofiarować mu miłość i ciepły kącik na resztę swego psiego życia.
Kewin przebywa w Schronisku OTOZ ANIMALS w Dąbrówce k. Wejherowa. Posiada książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami przeciwko wściekliźnie i chorobom zakaźnym. Jest również odpchlony oraz odrobaczony. Kontakt w sprawie adopcji Kewina pod numerem telefonu 607 540 557 lub pod adresem e-mail dabrowka@otoz.pl

———————————
POMÓŻ NAM POMAGAĆ
Jeśli nie możesz adoptować psa, kota – adoptuj wirtualnie, przekaż 1% podatku (Krajowy Rejestr Sądowy: KRS 0000069730 w celu szczegółowym „Schronisko w Dąbrówce k. Wejherowa”), zostań wolontariuszem lub prześlij darowiznę pieniężną na konto schroniska:
OTOZ ANIMALS Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce
Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino
PKO BP: 74 1020 1853 0000 9602 0068 7616

Psiaki i kociaki będą Ci wdzięczne…

Posted in Uncategorized.