Każdy potrzebuje miłości.

 

Każdy potrzebuje miłości.

W schronisku OTOZ Animals w Dąbrówce koło Wejherowa mieszka obecnie ponad 60 kotów ( w tym również bardzo dużo małych kocich sierotek, które cieszą się życiem i jeszcze nie zdają sobie sprawy z sytuacji w jakiej się znalazły ). Bardzo prosimy o pomoc w poszukiwaniu nowych domów dla maluszków i ich starszych kolegów i koleżanek. Serdecznie zapraszamy w nasze skromne progi każdego kto chciałby poznać i pokochać naszych podopiecznych. Z naszą pomocą znajdziesz tu przyjaciele na długie lata. Mruczące serduszko, które w zimowe wieczory ogrzeje Cię niczym najmilszy termofor i i z niekłamaną radością będzie cieszyć się na każdy Twój powrót z pracy.

Schronisko to nie miejsce dla zwierząt kochających wolność i swobodę.

Każdego dnia trafiają do nas kolejne zwierzęta, które potrzebują naszej pomocy i Waszego dobrego serca. Nie pozostawajcie obojętni na ich krzywdę. Bardzo prosimy UDOSTĘPNIAJCIE POSTY ADOPCYJNE, odwiedzajcie naszych podopiecznych i adoptujcie ich samotne serduszka.

Jeśli chcesz pomóc nam pomagać – możesz przekazać dowolny datek na konto schroniska z dopiskiem „Pomoc dla schroniska” na konto :
PKO BP: 74 1020 1853 0000 9602 0068 7616

OTOZ „Animals”
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt
w Dąbrówce / koło Wejherowa
Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino
tel. biuro adopcyjne: 607-540-557
pon-niedz.. 10.30 – 18.00
adres e-mail: dabrowka@otoz.pl
www.schroniskodabrowka.pl
www.facebook.com/PsijacieleDabrowkowejGromadki

Bardzo dziękujemy za wsparcie w imieniu naszych podopiecznych.

Posted in Uncategorized.