Jordi

Cześć, jestem Jordi. Od niedawna mieszkam w schronisku ale ciocia mówi, że szybko znajdzie mi nowy dom. Mam tu własny kącik jest ciasny i trochę tu głośno, bo każdy chce wyjść na spacer i głośno o tym wszystkich informuje.
Ja też chcę wyjść … Na zewnątrz jest super. Jest trawa i piłeczki i taki specjalny wybieg po którym mogę sobie poszaleć.
Cioci mówi, że to tylko na chwilę. Opowiada mi o domu i kochanej rodzinie. Mówi, że będę miał swoje legowisko i nie będę mieszkał już w schronisku. Już się nie mogę doczekać.
Ostatnio razem z ciocią poszedłem na zdjęcia . Nie wiem dokładnie o co chodziło ale mówiła do mnie … „Jordi, zostań przez chwilę w bezruchu.” Ale jak można stać spokojnie jak ciocia jest taka cieplutka i dużo fajniej jest być przy niej. Przez chwilkę bawiliśmy się w ganianego. Legowisko-ciocia- legowisko-ciocia … to było nawet zabawne. Ciocia wciąż zasłaniała się czymś czarnym i dużym, próbowałem to polizać ale to nie było smaczne. Śmiała się, że zjem jej obiektyw – cokolwiek to oznacza. Ważne, że byłem blisko i że ciocia się śmiała. Podobno jestem rozrabiaką i umiem wyczarować uśmiech na ludzkich pyszczkach . Chcesz się przekonać ?
Przyjedź do mnie. Czekam na Ciebie w schronisku OTOZ Animals w Dąbrówce koło Wejherowa.

OTOZ „Animals”
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt
w Dąbrówce / koło Wejherowa

Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino
tel. biuro adopcyjne: 607-540-557
pon-niedz.. 10.30 – 18.00
adres e-mail: dabrowka@otoz.pl

konto schronisko 74102018530000960200687616

Posted in Znalazły dom.