Idealny moment na nowe domy !!!

Idealny moment na nowe domy !!!

Kiedyś wystraszone, potwornie wycofane i nieufne – dziś pełne życia i radości, wtulają się w swoich opiekunów.

Asper, Aster i Artus to cudowne psie rodzeństwo, które nie miało łatwego startu w dorosłe życie. Jako podrośnięte szczeniaki zostały najprawdopodobniej wyrzucone przez właściciela. Pozostawione same w lesie, bez opieki , bez jedzenia i pomocy. Do schroniska OTOZ Animals w Dąbrówce trafiły zaniedbane i niedożywione.
Bały się niemal wszystkiego. Każdy ruch, każda nowa osoba i głośny dźwięk, kazały im chować się w najdalszy kąt swojego boksu. Na szczęście na swojej drodze, psie dzieci spotkały wspaniałe Anioły w postaci wolontariuszy. Po raz kolejny godziny spędzone w kojcu i ciepły miły głos oraz delikatnie wyciągnięta ręka aby pomóc – okazały się wspaniałym lekiem na całe zło.

Bez względu na pogodę dziewczyny konsekwentnie, małymi krokami oswajały przerażone psiaki. Razem z nami cieszyły się z każdego sukcesu i z dumą opowiadały i każdym postępie w pracy.

Dziś chłopaki są już przygotowani do nowego, lepszego życia. Szukamy im odpowiedzialnych rodzin, cierpliwych i z sercem na dłoni. Te maluchy wiele w życiu przeszły – podarujmy im najwspanialsze domy na świecie. Bardzo prosimy o pomoc i udostępnianie adopcyjnych postów naszych podopiecznych.

Magda, Dominika i Honorata – to dzięki Wam te psie przylepy mają szansę na nowe domy – DZIĘKUJEMY !!!!

Kontakt w sprawie adopcji :

OTOZ „Animals”
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt
w Dąbrówce / koło Wejherowa
Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino
Tel. biuro adopcyjne: 607-540-557
Pon-niedz.. 10.30 – 18.00
Adres e-mail: dabrowka@otoz.pl www.schroniskodabrowka.pl
www.facebook.com/PsijacieleDabrowkowejGromadki/

Posted in Psy do adopcji.