Gordon

s1 s2 s3 s4

 

Gordon młody, ok. 5 letni psiak w typie cocker spaniela. Do Schroniska OTOZ ANIMALS w Dąbrówce k. Wejherowa trafił 15 października 2013 roku terenu miasta Puck.
Gordon sam sobie wybiera ludzi z którymi chce mieć kontakt. Osoba musi mieć w sobie „to coś” aby dostać się do elitarnego grona ludzi wybranych przez Gordona Kiedy uda się zyskać jego zaufanie, Gordon okazuje się bardzo spragnionym kontaktu z człowiekiem psiakiem. Gordon jak na cocker spaniela przystało jest wesoły i żywy, dobry towarzysz dla ludzi lubiących ruch. Jest psem ciekawym i śmiałym, z dużą skłonnością do zabaw. Potrafi być jednak czasem dość upartym. Spontanicznie reaguje merdając nie tylko ogonem, lecz i całą tylną częścią ciała. Alarmuje właściciela o wtargnięciu kogoś obcego na jego teren.
Gordon będzie świetnym stróżem posesji jak również fantastycznym przyjacielem rodziny.
Osoba, która zdecyduje się na jego adopcję będzie musiała spróbować się z nim zaprzyjaźnić. Tylko pozytywna reakcja Gordona spowoduje naszą decyzję o wydaniu psiaka właśnie do tej osoby.
Gordon posiada aktualne szczepienia przeciwko wściekliźnie i chorobom zakaźnym. Jest wykastrowany, odpchlony, odrobaczony oraz został zachipowany.

OTOZ „Animals”
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt
w Dąbrówce k/ Wejherowa
tel. biuro adopcyjne: 607-540-557
adres e-mail: dabrowka@otoz.pl

Posted in Psy do adopcji.