Galax

Kiedy się urodziłem byłem najszczęśliwszym psem na świecie. Wszyscy wokół mówili, że mam szczęście, że trafię do wspaniałego domu … w końcu jestem psem rodzinnym. Pięknym, puchatym i pachnącym. Czekałem na ten dzień z niecierpliwością. Nowy dom, nowa rodzina i …. ogromne zaskoczenie. Buda, krótki łańcuch i ta ogromna pustka wokół z dala od ludzi.
Nie rozumiałem …
Teraz jestem już bezpieczny w schronisku OTOZ Animals w Dąbrówce koło Wejherowa. Mam swój kojec, swoją miskę i swoją małą nadzieję. Moi opiekunowie mówią mi, że jestem jeszcze młody, że z pewnością ktoś mnie jeszcze pokocha. Mówią też, że w końcu trafię do prawdziwego domu w którym ktoś obdarzy mnie uczuciem. Moi opiekunowie dają mi też mnóstwo miłości i z uśmiechem patrzą na mnie w taki sposób … jak nikt inny dotąd. Mam mnóstwo energii … chciałbym nadrobić stracony czas, chciałbym być wszędzie i wąchać wszystko… Chciałbym być komuś potrzebny.
Mam na imię Galax, zapytaj o mnie w schronisku OTOZ Animals w Dąbrówce k/Wejherowa. Do 1 maja przebywam na obowiązkowej kwarantannie, po jej zakończeniu i obowiązkowej kastracji – mogę zamieszkać z Tobą.

OTOZ „Animals”
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt
w Dąbrówce / koło Wejherowa
Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino
tel. biuro adopcyjne: 607-540-557
pon-niedz.. 10.30 – 18.00
adres e-mail: dabrowka@otoz.pl
www.schroniskodabrowka.pl
www.facebook.com/PsijacieleDabrowkowejGromadki/

Posted in Znalazły dom.