Funt

( Na zdj. Funt – schroniskowy przyjaciel pracowników i wolontariuszy)

Jeśli szukasz cierpliwego, wiernego i zrównoważonego przyjaciela – koniecznie zabierz na spacer Funta i zakochaj się w jego usposobieniu.
On nie marzy o szalonych wyprawach w nieznane, nie pogryzie twoich ulubionych kapci i nie rozerwie na strzępy nieprzeczytanej gazety.
Jaki jest Funt ?
Jest niezwykły, jedyny w swoim rodzaju. Nie ma oczka, nie ma kawałka ucha … nie ma też domu. I właśnie domu najbardziej mu brakuje, tego ciepła i spokoju. Własnej miski z jedzeniem i rąk zawsze wyciągniętych aby głaskać – głaskanie kocha ponad wszystko
Funt jest już psiakiem dojrzałym. Ma już za sobą szaleńcze lata młodości. Dziś czekając na swoją starość z pewnością zastanawia się, czy zdąży jeszcze odnaleźć drogę do czyjegoś serca. Czy uda mu się zaczarować dobrego człowieka i zamieszkać w ciepłym domu ?

Kochani, schronisko OTOZ Animals w Dąbrówce koło Wejherowa pełne jest psich seniorów, którzy gasną z dnia na dzień za kratami. Ich psie serca walczą jeszcze o miłość i zaufanie. I tylko czasem ktoś cicho powie … mój kochany idziemy do domu, to już Twój czas.
Czemu tak rzadko można usłyszeć te piękne słowa, dlaczego psi seniorzy są tak bardzo niewidzialni dla innych ?
Mijani bez słowa latami czekają na cud. Nigdy nie wiadomo co przyjdzie pierwsze – Ty, czy śmierć … ?

Zapraszamy do adopcji naszych podopiecznych. Obecnie w schronisku przebywa prawie 300 psów i 60 kotów. Spraw, aby chociaż jeden z nich znalazł kochającą rodzinę. Podaruj odrobinę nadziei bezdomniaczkom.

OTOZ „Animals”
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt
w Dąbrówce / koło Wejherowa
Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino
tel. biuro adopcyjne: 607-540-557
pon-niedz.. 10.30 – 18.00
adres e-mail: dabrowka@otoz.pl
www.schroniskodabrowka.pl
www.facebook.com/PsijacieleDabrowkowejGromadki

Posted in Znalazły dom.