Fumfel

 

Spójrz … widzisz mnie ?
Dla większości jestem niewidzialny. Mówią na mnie Fumfel. Gdzieś na samym końcu schroniskowych boksów mieszkam sobie od lat. Czasem ktoś minie mój mały świat, czasem nawet spojrzy i zaczepi głosem. Czasem … a lata lecą coraz szybciej. Wiąż starszy i bardziej siwy rozmyślam nad swoim losem. Czy jestem gorszy od innych ? A może zbyt hałaśliwy albo za mały …. A może brakuje mi konkretnej rasy, nie wiem… Sam już nie wiem dlaczego innym się udaje a ja wciąż jestem w tym samym miejscu.
Pewnie, że chciałbym mieć swój dom i człowieka dla siebie. Pewnie, że uwielbiam spacery i drapanie za uchem . Pewnie, że tęsknię za normalnym życiem z dala od krat i hałasu. Pewnie, że wiem jak małe mam szanse na poprawę swojego losu. Kocham swobodę, dobrze czułbym się w Twoim ogrodzie pilnując Twojej posesji. Zamknięty w mieszkaniu potrafiłem narozrabiać. Nikt nie dał mi szansy, nie pracował ze mną … po prostu wracałem skąd mnie wzięto. Nie mam dużo czasu … wiem jak cenny jest każdy miesiąc i rok. Bardzo proszę przyjdź, poznaj mnie, zabierz na długi spacer a ja postaram się zasłużyć na coś więcej. Dasz mi szansę …?
Fumfel jest z nami od trzech lat. Tyle czasu czuje się niewidzialny, może Ty zauważysz jego piękne mądre oczy i pokochasz na zawsze jego wielkie serduszko ?
Kontakt w sprawie adopcji:

OTOZ „Animals”
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt
w Dąbrówce / koło Wejherowa
Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino
tel. biuro adopcyjne: 607-540-557
pon-niedz.. 10.30 – 18.00
adres e-mail: dabrowka@otoz.pl
www.schroniskodabrowka.pl
www.facebook.com/PsijacieleDabrowkowejGromadki/

Posted in Psy do adopcji.