Embargo

s1 s2 s3 s4

Embargo – trochę się boję … pytasz dlaczego ? Nie umiem Ci odpowiedzieć, a nawet jeśli bym próbował to i tak nie zrozumiesz mojego języka. Ale spójrz w moje oczy, tam kryje się wszystko co chciałbym Ci przekazać. Jest tam strach, niepewność i żal, ale jeśli przyjrzysz się dokładniej jest również nadzieja. Nadzieja na lepsze dni, na spokój, na miłość i na wzajemne zaufanie nad którym musimy popracować. Boję się … nie tylko człowieka i nieznanej sytuacji w jakiej się znalazłem, ale również tego że zostanę tu na zawsze.

Embargo jest z nami od 11 stycznia 2017 roku. Został wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony. Powoli jego strach przemienia się w chęć poznania świata i powoli też odkrywa radość z obecności człowieka. Mocno wierzymy, że już niedługo będzie biegał szczęśliwy z wesoło merdającym ogonkiem. Jeśli szukasz przyjaciela – przyjdź i poznaj naszego podopiecznego, jest młody i całe życie jeszcze przed nim. Mamy nadzieję, że będzie to życie pełne miłości, ciepła i zaufania.

OTOZ „Animals”
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt
w Dąbrówce / koło Wejherowa
tel. biuro adopcyjne: 607-540-557
adres e-mail: dabrowka@otoz.pl
www.schroniskodabrowka.pl
——————————————————————————
POMÓŻ NAM POMAGAĆ
Jeśli nie możesz adoptować psa, kota, adoptuj wirtualnie, przekaż 1% podatku (Krajowy Rejestr Sądowy: KRS 0000069730 w celu szczegółowym Schronisko w Dąbrówce k. Wejherowa.
Zachęcamy do skorzystania z naszego programu do rozliczania PIT
http://www.eopp.pl/otoz6/PitProjekt2016Setup.exe
Zostań wolontariuszem, psiaki i kociaki będą Ci wdzięczne. ….

Posted in Znalazły dom.