Dynafit

Dynafit po śmierci właściciela stracił dom nad głową, miłość i wszystko co tak bardzo kochał. Psiak do schroniska OTOZ Animals w Dąbrówce trafił z ogromną raną po pękniętym guzie. Walkę o jego zdrowie i życie rozpoczęliśmy natychmiast. Psiak jest pod stałą opieką weterynaryjną. Rana pięknie się goi a Dynafit, no cóż radośnie zaczepia opiekunów aby choć przez chwilę mieć ich tylko dla siebie. To wspaniały, ciepły psiak, który potrzebuje dużo miłości, serca i opieki.
Dynafit do schroniska trafił wraz z sunią Salewą. Psiaki były bardzo ze sobą zżyte, do tego stopnia, że jedno nie pozwoliło dojść opiekunom do drugiego. Niestety Dynafit wymagał opieki weterynaryjnej i codziennej pielęgnacji rany po pękniętym guzie. Musieliśmy podjąć decyzję o rozłączeniu psów. Sunia natychmiast zaprzyjaźniła się z nowym kolegą z boksu. A Dynafit w spokoju odpoczywał po codziennych zabiegach oczyszczania rany. Psiak został również wykastrowany.
Oba psiaki wiele przeszły dlatego każda decyzja o adopcji musi być dokładnie przemyślana i oparta spacerami zapoznawczymi z psiakami. Dynafit i Salewa nie są już młodymi psami ale z pewnością mogą się odwdzięczyć za nowe życie jeszcze przez wiele lat. Gorąco zachęcamy do poznania naszej wspaniałej pary ( razem lub osobno- każde z nich potrzebuje miłości i wsparcia)

Kontakt w sprawie adopcji:

OTOZ „Animals”
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt
w Dąbrówce / koło Wejherowa
Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino
tel. biuro adopcyjne: 607-540-557
pon-niedz.. 10.30 – 17.00
adres e-mail: dabrowka@otoz.pl
www.schroniskodabrowka.pl
Dla osób, które pragną wesprzeć finansowo schronisko w Dąbrówce
numer konta schroniska : tytułem „Datek na schronisko”
PKO BP: 74 1020 1853 0000 9602 0068 7616
Dziękujemy serdecznie wszystkim Darczyńcom!

Posted in Psy do adopcji.