Clea

Clea nie wierzyła już w lepsze życie … Przykuta łańcuchem do budy, urodziła kolejne szczeniaki. Pusty garnek zamiast miski z jedzeniem, brak wody… to była codzienność w jej życiu. Znała tylko strach i ból jaki zadawał jej wiszący na szyi łańcuch.
Nasi inspektorzy po raz kolejny udali się pod dobrze znany im adres, aby pomóc suni i jej szczeniakom. „Właściciel” pomimo 5 letniego zakazu posiadania zwierząt – znęcał się nad kolejnymi istotami.
Sunia trafiła do naszego schroniska we wrześniu 2017 roku. Dzieci bardzo szybko znalazły nowe domy a Clea wciąż czeka na swoją nową rodzinę. Na jej zaufanie trzeba sobie zasłużyć. Choć łańcuch nie ciągnie już do ziemi i miski z jedzeniem są pełne, ona powoli przełamuje swoje lęki. Każdy spacer, każda chwila z człowiekiem przybliża ją do lepszego jutra.
Czy znajdzie się rodzina, która odczaruje jej życie ? Zapraszamy do schroniska OTOZ Animals w Dąbrówce koło Wejherowa, być może właśnie Tobie zaufa i stanie się częścią Twojej rodziny ? Nie pozwólmy jej pozostać w schronisku, Clea nigdy nie miała prawdziwego przyjaciela ani ciepłego domu. Bardzo prosimy o udostępnianie – razem odmieńmy jej życie !!!

OTOZ „Animals”
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt
w Dąbrówce / koło Wejherowa
Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino
tel. biuro adopcyjne: 607-540-557
pon-niedz.. 10.30 – 18.00
adres e-mail: dabrowka@otoz.pl
www.schroniskodabrowka.pl
www.facebook.com/PsijacieleDabrowkowejGromadki/

Posted in Znalazły dom.