Chora trzustka to nie wyrok – zaadoptuj mnie wirtualnie.

 

Chora trzustka to nie wyrok – zaadoptuj mnie wirtualnie.

O tym jak można cieszyć się życiem z chorobą trzustki wiedzą nasi podopieczni. Hose, Atan, Murzyn, Trop i Irma – to grupa naszych wyjątkowych psiaków. Każdego dnia radośnie witają nas mardającymi ogonkami domagając się pieszczot.

Nawet staruszek Murzyn, który większość swojego życia spędził na łańcuchu – wie do czego służy piłeczka i czerpie radość z każdego spaceru. Babcia Irma, choć wiek już jej dokucza a siwy włos sypnął się na pyszczku uwielbia głaskanie, krótkie spacery i ciepły, miły głos w jej kierunku. Hose, Trop i Atan to psy niezwykle aktywne, cieszy je niemalże wszystko co je otacza.

Martwi nas jedno … aby psy te mogły beztrosko wyczekiwać nowego domu – muszą spożywać specjalistyczną karmę, która jest niestety droga. Miesięcznie zużywamy około 70 kg. Takiej karmy.
Bardzo prosimy o wsparcie przy jej zakupie.

PKO BP: 74 1020 1853 0000 9602 0068 7616 z dopiskiem „Pomoc dla psów z chorą trzustką”

OTOZ ANIMALS
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
w Dąbrówce k. Wejherowa
Dąbrówka Młyn 30,

Można również zamówić karmę i przywieść / przysłać ją na adres schroniska. Przy okazji odwiedzin zapraszamy do bliższego poznania się z psami i na wspólny spacer.

https://www.zooplus.pl/…/royal_canin_veterin…/gastro/565032…

https://www.bitiba.pl/…/…/royal_canin_veterinary_diet/566043

A może chciałbyś podjąć wirtualną opiekę nad konkretnym psem z chorą trzustką i wspomóc jego specjalistyczne karmienie – zlecając przelew stały lub zakup karmy ? Hose, Trop, Murzyn, Atan i Irma czekają na twoje wsparcie.

Każda pomoc jest dla nas i naszych podopiecznych na wagę złota. Obecnie pod skrzydłami schroniska OTOZ Animals w Dąbrówce przebywa ponad 280 psów i niemalże 60 kotów. Każdego dnia trafiają do nas nowe zwierzęta potrzebujące naszej pomocy.

POMÓŻ NAM POMAGAĆ !!!

OTOZ „Animals”
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt
w Dąbrówce / koło Wejherowa
Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino
tel. biuro adopcyjne: 607-540-557
pon-niedz.. 10.30 – 18.00
adres e-mail: dabrowka@otoz.pl
www.schroniskodabrowka.pl
www.facebook.com/PsijacieleDabrowkowejGromadki/

Posted in Uncategorized.