Borys, Batman, Halk i Elza

Kolejne kocie dzieci których nikt nie chce.
Jak dużo jeszcze czeka nas takich sytuacji ? Jak często będziemy świadkami porzuceń zwierząt ? Nikt ich nie chciał, same nie pchały się na ten świat. Brak sterylizacji i kastracji zwierząt powoduje właśnie takie skutki.
Dziesiątki patrzących na nas błagalnie oczu proszą o lepsze życie. Otrzymały schronienie, jedzenie i namiastkę tego co może dać prawdziwy dom. Teraz z ogromną determinacją szukamy dla nich kochających rodzin. Borys, Batman, Halk i Elza to nasi mali bohaterowie. Jeszcze nie wiedzą jak to jest mieć własny kąt przy swoim człowieku, jeszcze naiwnie wierzą w szczęście i trwają w kociej radosnej zabawie. Maluchy są już zaszczepione i jak najszybciej powinny trafić do nowych domów.

Bardzo prosimy o pomoc w szukaniu dla nich bezpiecznej przystani na całe życie. Prosimy udostępniajcie posty adopcyjne naszych podopiecznych. A może ktoś z Waszych znajomych gotowy jest przyjąć pod swój dach kociego członka rodziny ? Obecnie w schronisku przebywa bardzo dużo kocich dzieci – przyjdź, poznaj i pokochaj jedno z nich … a może parkę ?

Kociaki w wieku dojrzałym zostaną wysterylizowane/ wykastrowane zgodnie z umową adopcyjną. Nie pozwólmy przychodzić na świat kolejnym niechcianym zwierzętom.

„Animals”
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt
w Dąbrówce / koło Wejherowa
Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino
tel. biuro adopcyjne: 607-540-557
pon-niedz.. 10.30 – 18.00
adres e-mail: dabrowka@otoz.pl
www.schroniskodabrowka.pl
www.facebook.com/PsijacieleDabrowkowejGromadki

Posted in Znalazły dom.