Astrid

Cztery lata … właśnie tyle oddała Astrid swoim „właścicielom”.
Maleńkie serce suni pęka na kawałki. Miała dom i wszystko co kochała. Była grzeczną dziewczynką. Lubiła dzieci, nie niszczyła i nie brudziła w domu. Do niedawna wydawało jej się, że jest częścią rodziny. Do niedawna ….
Sunia została oddana z powodu choroby dziecka, choroby która skazała małą Astrid na bezdomność. Pani nie miała nawet odwagi sama jej przyprowadzić. Nie chciała się pożegnać po czterech wspólnych latach życia. Mała sunia czekała na nas wciśnięta w kąt bagażnika, okropnie wystraszona z kagańcem na pyszczku i kolczatką na szyi ( która zaraz po zdjęciach została zdjęta ). Pani zapewniała, że kocha … że to ponad jej siły … Sunia ma ważne szczepienia i jest wysterylizowana.
Astrid bardzo źle znosi schroniskowe warunki, boi się i tęskni. Szybko nabiera zaufania i poza schroniskiem zamienia się w pieszczocha. Niestety każdy powrót ze spaceru powoduje u niej duży strach i niepewność.
Musimy szybko znaleźć jej kochającą rodzinę i bezpieczną przystań … taką na zawsze. Astrid zapewne otrzymała imię po znanej szwedzkiej autorce bajek dla dzieci Astrid Lindgren … Czy jej życie w końcu okaże się bajką … ?
W sprawie adopcji Astrid prosimy o kontakt z biurem adopcyjnym schroniska w godzinach urzędowania biura. Zapraszamy na spacer z sunią, może właśnie tobie skradnie serce i zamieszka w nim na zawsze ?

OTOZ „Animals”
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt
w Dąbrówce / koło Wejherowa
Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino
tel. biuro adopcyjne: 607-540-557
pon-niedz.. 10.30 – 18.00
adres e-mail: dabrowka@otoz.pl
www.schroniskodabrowka.pl
www.facebook.com/PsijacieleDabrowkowejGromadki/

Posted in Znalazły dom.