Abi

Świat malutkiej Abi zawalił się po raz kolejny

Sunia została adoptowana jako małe szczenię, była rozkoszną kuleczką, która roztapiała ludzkie serca. Nowy dom, nowe życie – wszystko układało się jak w bajce. To jednak nie była bajka ze szczęśliwym zakończeniem. Abi wróciła do schroniska – bo wszystko gryzła.

Czy to była wina Abi ?

Nie można jej było postawić na półce jak wypchanego pluszaka, nie można było jej wyjąć baterii aby nie szczekała … nie była zabawką. Więc rozczarowała swoich „właścicieli”

Abi jest bardzo żywiołową sunią z „błyskiem” w oku. Wszędzie jej pełno i wszystko ją cieszy. Ma charakter Pinczera – nie widać a słychać. Szukamy dla niej rodziny aktywnej, która poświęci jej czas na wychowanie i zaspokoi jej potrzebę ruchu.

Sunia została już wysterylizowana, zaczipowana i zaszczepiona. Gotowa jest odmienić swoje życie choćby dziś. Serdecznie zapraszamy na spacer z malutką Abi, być może to właśnie Twoje serce skradnie podczas wędrówki po lesie ?

Przypominamy, że zwierzęta nie są rzeczą, nie są prezentem świątecznym czy urodzinową niespodzianką. Decyzja o adopcji musi być więc bardzo przemyślana i wiąże się z opieką nad nowym przyjacielem przez wiele lat. W zdrowiu, chorobie … w młodzieńczej zabawie i starczej niedołężności.
Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję adopcyjną.

Kontakt w sprawie adopcji :

OTOZ „Animals”
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt
w Dąbrówce / koło Wejherowa
Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino
tel. biuro adopcyjne: 607-540-557
pon-niedz.. 10.30 – 17.00
adres e-mail: dabrowka@otoz.pl
www.schroniskodabrowka.pl

Dla osób, które pragną wesprzeć finansowo schronisko w Dąbrówce
numer konta schroniska :

PKO BP: 74 1020 1853 0000 9602 0068 7616

Dziękujemy serdecznie wszystkim Darczyńcom!

Posted in Znalazły dom.