Schronisko dla zwierząt w Dąbrówce

Prowadzone przez OTOZ Animals – przekaż swój 1% dla zwierząt w schroniskach.

Psy Zwierzęta

Loluś

Loluś – trafił do schroniska OTOZ Animals w Dąbrówce koło Wejherowa dnia 20 grudnia 2017 roku. Psiak został znaleziony w miejscowości Dzięcielec w gminie Łęczyce.
Loluś to bardzo duży psiak o złotym sercu. Kiedy go poznaliśmy nie potrafił chodzić na smyczy. Znał podstawowe komendy i starał się zwrócić na siebie uwagę opiekunów. Udało mu się, bo w szybkim czasie skradł serce swoich ukochanych pracowników.
Loluś pomimo posiwiałego już pyszczka ma bardzo dużo siły, na spacerze to on próbuje nadać tempo i kierunek zwiedzania.
Schroniskowy kojec dzieli z sunią w której zakochany jest po same uszy.
Loluś miał okazję zamieszkać w nowym domu. Niestety nie nadawał się jako psiak typowo domowy. Wył, drapał i bardzo chciał się wydostać z domu, który oferował mu wygodne miejsce na kanapie. Nowy właściciel postanowił więc „zamieszkać” z nim na dworze aby ten poczuł się bezpiecznie. Niestety i to nie przyniosło oczekiwanych rezultatów. Loluś forsował każde ogrodzenia i biegał w poszukiwaniu swojej ukochanej.

Niestety po tej „domowej przygodzie” Loluś wrócił do schroniska. Ku naszemu zdziwieniu wbiegł do swojego kojca jakby od dawno go szukał. To właśnie to miejsce kojarzył jako bezpieczną przystań, miejsce i oczywiście schroniskową Grażynę 😜 W schronisku nie wykazuje chęci do ucieczki czy niezadowolenia, w związku z tym nie mamy wyboru i polecamy silny duet z niezwykłą więzią. Loluś + Grażyna.
Z nimi z pewnością nowy opiekun nie będzie się nudził.