Schronisko dla zwierząt w Dąbrówce

Prowadzone przez OTOZ Animals – przekaż swój 1% dla zwierząt w schroniskach.

Psy

Kevin

Kevin – pokaż mu jak wygląda miłość… ♥️
Kevin do schroniska trafił w czerwcu 2022 roku z miejscowości Krakulice.
Nasz podopieczny jest nieśmiałym, około 2 letnim kawalerem. Schroniskowy kojec dzieli z Monte i Fifim. To właśnie oni są dla Kevina ogromnym wsparciem i pokazują mu, że dotyk ludzkiej dłoni jest bardzo przyjemny, a wyjście na spacer to nic strasznego.
Psiak w oddalili schroniskowego gwaru i szczekania wyraźnie się odpręża, ale bardzo nieśmiałe nawiązuje nowe kontakty. Powoli otwieramy serduszko Kevina i pokazujemy mu jak powinna wyglądać prawidłowa relacja miedzy psem a opiekunem.
Kevin jest bardzo ciekawy świata, więc liczymy na to, że wkrótce sam będzie nam wskakiwał na kolana i domagał się większej dawki pieszczot. Wystarczy dać mu odrobinę czasu i czułości…
Szukamy dla niego cierpliwej i odpowiedzialnej rodziny, która otoczy go opieką i pokaże jak wygląda wspólne, szczęśliwe, rodzinne życie !
Kevin przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt OTOZ Animals w Dąbrówce k. Wejherowa.
W sprawie adopcji prosimy o kontakt pod numerem telefonu : 607 540 557 lub mail dabrowka@otoz.pl
—————————————
POMÓŻ NAM POMAGAĆ
Jeśli nie możesz adoptować psa, kota – adoptuj wirtualnie , przekaż 1% podatku ( Krajowy Rejestr Sądowy : KRS 0000069730 ), zostań wolontariuszem lub prześlij darowiznę pieniężną na konto schroniska : OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce
Dąbrówka Młyn 30 , 84-242 Luzino
PKO BP: 74 1020 1853 0000 9602 0068 7616
Psiaki i kociaki będą Ci wdzięczne…