Twój 1 % na ratunek zwierzętom.

 

 

Serdecznie zapraszamy do przekazania 1% swojego podatku na bezdomne zwierzęta.
Dlaczego akurat nam? Od 2008 r., prowadząc Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce koło Wejherowa, udało nam się pomóc tysiącom psiaków i kociaków – z troską otoczyć opieką, a potem znaleźć dla nich szczęśliwe domy. W 2016 r. oddaliśmy do adopcji 807 psów i 155 kotów. Inspektorzy schroniska OTOZ Animals w Dąbrówce koło Wejherowa w ubiegłym roku przeprowadzili 73 interwencje dotyczące niehumanitarnego traktowania zwierząt, niejednokrotnie ratując ich życie lub zdrowie przed okrucieństwem, znęcaniem, zaniedbaniem, porzuceniem …

Zapraszamy do obejrzenie kilku filmików, które pokrótce pokazują naszą codzienną walkę o poprawę życia bezdomnych i skrzywdzonych zwierząt.

->WOLONTARIAT – NASZA SIŁA I DUMA
https://youtu.be/JdEu24AZu_k
->METAMORFOZY PSÓW W SCHRONISKU
https://youtu.be/8FDb1kRCBcQ
->URATOWANY PRZEZ NAS GROMER
https://youtu.be/j40M9BkI0Xs
->GIZMO – Z BUDY NA WYSYPISKU WPROST NA KANAPĘ
https://www.youtube.com/watch?v=aIXBlKjNHSY
->ZIMA W SCHRONISKU
https://www.youtube.com/watch?v=QEfw3VX47-k

Jak można przekazać 1% podatku na schronisko?
To bardzo proste – wypełniając PIT, upewnijcie się Państwo, że w rubryce 329 (w PIT-36) lub w rubryce 137 (w PIT-37) znajduje się nasz numer Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000069730, a w rubryce „cel szczegółowy 1%” widnieje SCHRONISKO W DĄBRÓWCE K. WEJHEROWA
Zachęcamy również aby w rubryce „Informacje uzupełniające” zakreślić „Wyrażam zgodę” ? Dzięki temu możemy złożyć podziękowania osobom, które nas wspomogły.
Przekazanie 1% nic nie kosztuje i nie zajmuje więcej niż kilka minut, a pieniądze uzyskane w ten sposób stanowią dla nas bardzo dużą pomoc.

Można również rozliczyć się za pomocą bezpłatnego programu dostępnego na naszej stronie http://schroniskodabrowka.pl/

DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE I ZAUFANIE!

Posted in Uncategorized.